Jesteś tutaj:   Strona główna Szukany asortyment

Zegarki Gino Rossi męskie

Niezwykła klasyka, ponadczasowa elegancja oraz funkcjonalność - to cechy zegarków naręcznych sygnowanych marką Gino Rossi. Chronometry te wyposażone są w mechanizmy Miyota lub Isa, co stanowi gwarancję wieloletniej żywotności, natomiast jonowa metoda nakładania powłoki zapewnia dużą odporność na ścieranie oraz stabilność kolorów.

Zegarki Gino Rossi to propozycja dla Pań i Panów, którzy cenią sobie dbałość o szczegóły, subtelność, dekoracyjność tarczy, a jednocześnie dokładnego wymierzania czasu i niezawodności. Cechą charakterystyczną dla producenta jest niezwykły wybór wzorów, które są ponadczasowe i jednocześnie doskonale wpisują się w kanon zegarkowych trendów.

Gino Rossi nieustannie tworzy nowe wzory i modele, przez co jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i w Europie marek.

Niemal każdego miesiąca udaje się tej marce stworzyć kilkadziesiąt zupełnie nowych wzorów, które po krótkim czasie trafiają już na rynek oraz w ręce odbiorców. Co istotne – stylistyka chronometrów zawsze odpowiada aktualnie obowiązującym trendom bądź też wchodzi w dialog z tradycyjnym wzornictwem. Z pewnością w tak bogatej ofercie każdy z Państwa odnajdzie coś dla siebie.

1 2 3 4 5 6 7 8 Następna