Jesteś tutaj:   Strona główna O nas

O nas

Ludzie, którzy współtworzą nasz sklep to grupa fascynatów, pełnych zapału i energii. Naszym celem jest dbanie o Państwa zadowolenie jako naszych Klientów, oraz o jak najniższe ceny dla Państwa. Aby to osiągnąć współpracujemy z kilkunastoma bezpośrednimi importerami, tak aby mieć możliwość wyboru dla Państwa konkretnego modelu w jak najniższej cenie!

Każdy produkt, który oferujemy na naszych aukcjach wybraliśmy osobiście – każdy, na swój sposób nas urzekł i zachwycił dlatego wiemy, że sprzedajemy Państwu coś naprawdę stylowego i wartościowego. To daje Państwu pewność unikalności i jakości. Jesteśmy wielbicielami stylu, koneserami dobrego gustu - nie oferujemy rzeczy które są tanie i "jednorazowe" - oferujemy jakość i styl, który nas urzekł w tych produktach.

Dodatki zdradzają zaskakująco wiele o swoim właścicielu. Zegarek zazwyczaj, jest pierwszą rzeczą, po którą sięgamy po przebudzeniu i ostatnią, którą ściągamy przed snem. Nosimy go zawsze i wszędzie, dlatego nierzadko jeden rzut oka na zegarek pozwala ocenić czy jego właściciel jest osobą kreatywną, twardo stąpającą po ziemi czy pozbawioną własnego zdania i charakteru. Brak zegarka także o czymś świadczy.